USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Family House With 4 Bedrooms Oaxaca Oaxaca Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Family House With 4 Bedrooms Oaxaca

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-24
2026-09-25

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

45

Family House With 4 Bedrooms Oaxaca

 Wi-Fi
 Κλιματισμός
 Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Η βίλα Family House With 4 Bedrooms Oaxaca με 2 υπνοδωμάτια με θέα στην πόλη απέχει 350 μέτρα από το Συντριβάνι των Επτά Περιοχών.

Η παραθεριστική κατοικία απέχει 5 χλμ. από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Οαχάκα και περίπου 5 λεπτά με αυτοκίνητο από σημεία πολιτιστικού ενδιαφέροντος, όπως το Museo Textil de Oaxaca. Το Πάρκο El Llano απέχει σχεδόν 1 χλμ. από τη βίλα με 3 μπάνια, ενώ ο σταθμός λεωφορείων Av. Belisario Dominguez είναι σε απόσταση 250 μέτρων. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να επισκεφθούν την Αγορά Benito Juarez, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο.

Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, η οποία προσφέρει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Οι επισκέπτες μπορούν να δοκιμάσουν πιάτα ιταλικής κουζίνας στο Pizza Leggera, που βρίσκεται σε απόσταση 500 μέτρων.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Universidad Regional del Sureste A. C
    3457 χλμ.
  • Uabjo
    3316 χλμ.
  • MM Cinemas
    4416 χλμ.
  • Cinepolis
    3938 χλμ.
  • Universidad Regional del Sureste
    3431 χλμ.
  • Pueblos Mancomunados
    3164 χλμ.
  • Gimnasio Universitario UABJO
    3587 χλμ.
  • Paseo V
    4132 χλμ.
  • Calle Alcala
    3470 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Οαχάκα
    12 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Τραπέζι φαγητού
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 23:59
Check-out: έως 11:00

Συχνές ερωτήσεις

  • Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά σε η βίλα Family House With 4 Bedrooms Oaxaca;

    Fountain of the 8 Regions, Porfirio Diaz και πολλά άλλα βρίσκονται κοντά σε η βίλα Family House With 4 Bedrooms Oaxaca.
  • Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η βίλα Family House With 4 Bedrooms Oaxaca;

    Οι πελάτες της η βίλα Family House With 4 Bedrooms Oaxaca μπορούν να παρκάρουν σε χώρος στάθμευσης.
  • Πόσο μακριά είναι το ΔιεθΝές Οαχάκα από η βίλα Family House With 4 Bedrooms Oaxaca;

    Η βίλα Family House With 4 Bedrooms Oaxaca απέχει 5 χλμ. από το ΔιεθΝές Οαχάκα.
  • Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε παραθεριστική κατοικία;

    Οι τιμές σε παραθεριστική κατοικία κυμαίνονται από 158$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα.
  • Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η βίλα;

    Η βίλα δέχεται μόνο MasterCard, Visa και American Express.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-24
2026-09-25

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Family House With 4 Bedrooms Oaxaca, Μεξικό

De Chopo 105, Oaxaca, Μεξικό

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © oaxaca-hotels.com

All rights reserved